یکشنبه 14 خرداد 1402
حمل و نقل و توزیع

سامانه حمل و نقل در گروه شرکتهای S&P سعی بر این دارد که کالا را در نزدیکترین محل ممکن به مشتری تحویل دهد. شرکت S&P از معدود شرکتهای تولیدکننده است که امکان توزیع محلی را برای مشتریان در سایر کشورها فراهم آورده است و از آنجا که در بیشتر کشورها پلانت تولید یا مرکز توزیع محصولات را دارد، سفارش را سریع تر به مشتری تحویل می دهد.
کارخانجات تولیدی S&P در اروپا، آمریکا و آسیا سالانه 5 میلیون واحد تهویه مطبوع تولید می کنند و طبق این آمار به طور متوسط هر 7 ثانیه یک بار در سراسر جهان یکی از محصولات S&P در جایی در حال نصب شدن است.
علاوه بر آن برای اینکه به مشتریان بهترین خدمات را ارائه کنیم در سامانه حمل و نقل این شرکت، به صورت 24 ساعته امکان بارگیری سفارشات فراهم شده و به طور متوسط ماهانه حدود 300،000 محموله از کل محصولات بارگیری می شود.
مراکز توزیع محصولات شرکت S&P در سراسر جهان به این شرح است: اروپا، با حضور مستقیم در تمام کشورها؛ آمریکای شمالی که شامل کشورهای مکزیک و ایالات متحده در شهرهای فلوریدا و ویسکانسین می شود؛ آمریکای لاتین با حضور در کشورهای برزیل، شیلی و کلمبیا؛ آسیا با حضور در کشورهای مالزی، شانگهای، ووهان، تایلند، سنگاپور، پکن، گوانگژو، هنگ کنگ، اندونزی، تایوان، کره، هند، فیلیپین، ویتنام و امارات متحده عربی؛ و همینطور در استرالیا در شهر سیدنی.
گروه کارخانجات تولیدی شرکت S&P در کشور اسپانیا (در شهرهای ریپول، سیلس، تورللو و مادرید)، و در کشورهای فرانسه، انگلیس، نروژ، مکزیک، برزیل، ایالات متحده، چین (شهرهای شانگهای و گوانگژو)، سنگاپور، تایلند، مالزی و هند مشغول به فعالیت است.