پنجشنبه 13 بهمن 1401
حضور در سطح جهان
 
از ابتدا کار شرکت Soler & Palau با پیشرفت روزافزون همراه بوده است. توسعه امکانات اولیه، ایجاد نمایندگی در سایر کشورها و هماهنگی سیاستهای داخلی شرکت با اصول تجارت بین الملل از رموز موفقیت ماست. ضمناً شرکت S&P بر بازارهای داخلی کاملاً مسلط بوده و ایجاد تماس مستقیم با مشتریان و شرکا از اصول تجاری اولیه شرکت است.

برای ایجاد نزدیکی و ارتباط مستقیم با مشتریان شرکت S&P در پنج قاره جهان نماینده دارد: گروه ما به چهار ناحیه جغرافیایی اصلی تقسیم می شود:

اروپا: تمام کشورها آمریکای شمالی: مکزیک، آمریکا در ایالتهای فلوریدا و ویسکانسین آمریکای جنوبی: برزیل، شیلی و کلمبیا آسیا: مالزی، شانگهای، ووهان، تایلند، سنگاپور، پکن، گوانگجو، هنگ کنگ، اندونزی، تایوان، کره، هند، فیلیپین، ویتنام و امارات متحده عربی استرالیا: سیدنی.

کارخانجات شرکت S&P در اسپانیا در شهرهای ریپول (Ripoll)، سیلز (Sils)، تورلو (Torello) و مادرید (Madrid)، در فرانسه، انگلیس، نروژ، مکزیک، برزیل، آمریکا و در چین در شهرهای شانگهای (Shanghai) و گوانگجو (Guangzhou)، در سنگاپور، تایلند، مالزی و هند تأسیس شده و فعال است.

از آنجا که معتقدیم تحقیق و مطالعه عامل اصلی ایجاد سود رقابتی است، شرکت S&P خطوط تولید خود را به بیش از 10 هزار مدل توسعه داده تا نیاز کل بازار جهانی را تأمین کند. محصولات ما شامل سیستمهای تهویه برای ساختمانهای تجاری، مسکونی، پروژه های صنعتی و همینطور فن های OEM می شود.

بعد از گذشت 60 سال از شروع فعالیت شرکت، محصولات و خدمات S&P در بیش از 90 کشور در سراسر جهان توزیع می شود.