پنجشنبه 10 فروردین 1402
ثبات محصول و محیط زیست

در تجارت امروز تنها کافی نیست که محصول باکیفیت و مطمئن تولید شود. بلکه میزان مصرف اندک انرژی و پر بازده بودن محصول از لحاظ ایرودینامیک و آکوستیک به هنگام طراحی کالا بسیار حائز اهمیت است. در این خصوص شرکت S&P از پیشرفته ترین نرم افزارهای شبیه سازی ایرودینامیک و سایر ابزارهای بهره وری فنی برای کمک به پیشبرد کار استفاده می کند.
تعهد شرکت S&P برای ارتقای کیفیت محصولات و ذخیره هر چه بیشتر انرژی این شرکت را به سمت طراحی محصولات همگام با محیط زیست یا همان Eco-design هدایت نموده است. سیاست این نوع طراحی، پایه مفاهیمی از قبیل " تهویه بر اساس نیاز مشتری "، " تهویه هوشمند " و " تهویه کم مصرف " می باشد.
علاوه بر آن مهندسان شرکت S&P به هنگام طراحی محصول، تنها به بازده بالا فکر نمی کنند، بلکه استفاده مجدد از انرژی مصرف شده برای آسیب کمتر به محیط زیست را در نظر می گیرند. بر همین اساس ادعا داریم که شرکت S&P تعهد و احترام به قوانین محیط زیست را به عنوان یکی از اصول کاری خود قرار داده است. ما به محیط زیستی که در آینده از آن فرزندانمان خواهد بود احترام می گذاریم.
شرکت S&P تنها شرکتی است که در این صنعت دارای گواهینامه ISO-4001 برای حفظ محیط زیست می باشد. در کارخانجات تولیدی S&P تمام گازهای خروجی فیلتر می شوند و تمام ضایعات مایع و جامد ناشی از مراحل تولید مجدداً بازیافت می شوند تا برای مراحل تولیدی بعدی مورد استفاده قرار بگیرند.