پنجشنبه 13 بهمن 1401
تولید
 
شرکت S&P با بیش از 30 سال فعالیت در زمینه تولید و طراحی فن، و استفاده ازانواع تکنوژی های مدرن دتمامی مراحل تولید یک کالا، اعتبار محکم را برای نام خود ایجاد نموده است.
از اهداف امروز ما، ایجاد پیشرفت مداوم در تکنولوژی تولید است. به منظور حفظ تعادل بین تخصصی شدن کار و انعطاف پذیری نسبت به نوع نیاز مشتری مسایلی از قبیل قیمت مناسب محصول، تحویل سریع و خدمات سطح بالا در انواع بازار، همواره در سیاستها و تصمیم گیری های مدیریتی این شرکت مهم هستند.
در حال حاضر کاتالوگ محصولات ما شامل بیش از 10،000 مدل استاندارد و صدها و هزارها محصول متنوع است که این برند را به یکی از کامل ترین برندها در صنعت تهویه و در سطح جهانی تبدیل می کند. میزان دانش ما از محیط های بومی مصرف کننده سبب می شود که محصولات این شرکت هماهنگ با شرایط آب و هوایی و مطابق با نیاز مصرف کننده در آن محیط تولید شود.
به اهتمام تمام همکاران شرکت، استراتژی تولید، حمایت از مشتری و کیفیت محصول، شرکت S&P به عنوان بهترین نام در این صنعت شناخته شده است. پلنت های تولیدی ما در اروپا، آمریکا و آسیا فعالیت دارند و بازار محصولات S&P در تمامی کشورها در جریان است. هدف ما در آینده ادامه تولید همراه با نوآوری بیشتر، تهویه با کیفیت بالاتر و تولید محصول کم مصرف با امکان استفاده مجدد انرژی مصرف شده می باشد.