پنجشنبه 13 بهمن 1401
برندما
 
برند S&P به اهتمام تمام همکاران شرکت، کیفیت کار، اعتمادی که نزد مشتری ایجاد کرده است و همینطور نوآوری و تنوع در محصولات به عنوان برندی جهانی شناخته شده است. اصولی که مجموعه شرکتهای S&P بر اساس آن فعالیت می کنند، عبارتند از:
فن آوری ویژه: از ابتدای زمان شروع به فعالیت، شرکت S&P با ایجاد خلاقیت و تولید محصولات متنوع و متفاوت با سایر برندها توانسته است در بازار رقابتی تهویه به عنوان برندی برجسته معرفی شود. شرکت S&P از زمان تأسیس حدود 80 مدل جدید خانگی، 20 مدل صنعتی و 120 مدل تأسیساتی را برای نخستین بار به نام خود به ثبت رسانده است.
پیشرفت و جهانی شدن: برای پیروز شدن در این فضای رقابتی اولین گام، مطرح شدن در سطوح بین المللی است. جهانی شدن، به پیشرفتهای مداوم در تولید محصولات این شرکت منجر شد. در حال حاضر شرکت S&P بیشترین و بزرگترین گارخانجات تولیدی را در سایر کشورهای اروپا، آمریکا و آسیا در صنعت تهویه دارد. ساختار توزیع محصولات S&P از طریق نمایندگان انحصاری ما درسراسر جهان به ما اجازه می دهد که در زمینه فروش محصولات و ارائه خدمات به مشتری در سطح جهانی حضور موفقی داشته باشیم.
استقلال و ثبات مالی: یکی ازنقاط قوت برند S&P رشد مداوم مالی و سرمایه گذاری پرسود در زمینه پیشرفتهای فنی، چه در بخش تحقیق و توسعه و چه در بخش بازاریابی می باشد. این نقاط مثبت منجر به افزایش سرمایه گذاری و ثبات مالی شده که در تصمیم گیری های متعاقب بسیار مؤثر است.